Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier Fedex) już od 250,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wśród różnych modeli urządzeń przeznaczonych do kontrolowania poziomu ciśnienia tętniczego, z pewnością najpopularniejsze są ciśnieniomierze naramienne. W Mega Medic oferujemy cały wachlarz tego typu sprzętów, w tym sprawdzonych w tej branży firm Citizen oraz Tech-Med.

 Praca z urządzeniami, o których mowa, jest prosta i przyjemna. Proponowane przez nas ciśnieniomierze naramienne są skonstruowane w taki sposób, by pracowały cicho, a wyniki pomiaru tętna można było uzyskać możliwie szybko. Dzięki wbudowanej w nie funkcji zapamiętywania wyników (a w niektórych przypadkach także obliczania średniego poziomu kilku ostatnich spośród nich) łatwo sprawdzać zmiany ciśnienia w kolejne dni. Dodatkowo większość z nich posiada funkcję wykrywania arytmii.

 Zadbaliśmy również, aby w naszej ofercie ciśnieniomierzy znalazły się modele wyposażone w ekrany LCD wyświetlające wyniki na tyle dużą i czytelną czcionką, aby nadawały się do użytkowania przez osoby starsze, mające problemy ze wzrokiem. Jednocześnie możliwość prostego przełączenia najważniejszych funkcji sprawia, że obsługa jest wręcz banalna.

 Każdy ciśnieniomierz naramienny został też precyzyjnie opisany, więc łatwo określić, czy jego parametry spełniają oczekiwania kupującego. W charakterystyce poszczególnych urządzeń znajdziesz także informację o długości trwania gwarancji. Zwróć uwagę, że przy niektórych modelach jest ona naprawdę długa, co świadczy o ich jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl